Narodeniny- priania a želania

Nie len darčeky vedia potešiť na narodeniny

Vhodne želanie dokáže potešiť každého

Rok čo rok oslavuje niekto z našich blízkych narodeniny. Keď už nechcete posielať stále rovnaké prianie k narodeninám typu „Všetko najlepšie“ a chcete byť originálny, môžete si vybrať z uvedených narodeninových prianí, ktoré sme pre Vás na našom webe pripravili.

 

Každé narodeninové želanie je možné poslať e-mailom, alebo ak dávate prednosť iným formám, môžete si ho klasicky prepísať do smsky či klasického listu.

Pošlite svojim blízkym originálne prianie k narodeninám!

Nech láska a šťastie sprevádza ťa svetom, nech tvoj úsmev podobá sa kvetom, nech splní sa ti najtajnejší sen, to ti k narodeninám popriať chcem.

 

Sú iba dve veci na svete s ktorými môžeš počítať. Že budeš vždy starší a starší a že sa vždy nájde niekto, kto ti to pripomenie. Všetko najlepšie k narodeninám!

 

Život plný radosti, bez nervov a starostí, žiadny čas strávený nudou, všetko najlepšie nech máš ešte len pred sebou. Veľa šťastia, zdravíčka!

 

Horúcu lásku, nádherný sen, nehu, lásku a šťastie len. Rád nech Ťa ma každý, nie iba dnes, ale navždy! A k tomu Ti želám veľa pevného zdravia!

 

Nech slza smútku nesteká po tvojej tvári, nech na nej len úsmev žiari. Nech nepocíti lásky klam, to Ti prajem k narodeninám!

 

Čím viac rôčkov máš, viac polienok pod nohy dostávaš.
Nepristúp Ty na také hrátky, odkopni tie polená spiatky!

 

Je tu deň narodenín, ach, ako ten čas letí, čo ti mám popriať, keď nie zdravie, šťastie, osobnú pohodu a hlavne žiadnu nehodu.

 

pradlo-200-200

 

Toto je želanie pre moju princeznú, ktorú som stretol v tom najkrajšom sne. Prajem ti ku krásnym narodeninám všetko naj a ešte viac, chce sa mi kričať z plných pľúc: Milujem ťa!

 

K dnešným narodeninám Ti hlavne želám, aby budúci rok Tvojho krásneho života bol ešte zaujímavejší ako tento. Všetko naj.

 

 

Šťastie je niečo, čo si nemôžeme kúpiť, ale môžeme si ho navzájom priať. Krásne narodeniny!

 

Postaviť schody do neba, chcel by som, láska, pre teba, aby si šťastná bola
a dnešok si užila. Prajem ti veselé narodeniny.

 

Dobrú noc a cukrové sny, nech čakajú ťa samé krásne dni,
ktoré ti všetky želania splnia a úplnou spokojnosťou ťa naplnia.
Krásny zvyšok narodenín.

 

Prajem Ti dobrú náladu, pretože s ňou je život veselší, prajem Ti šťastie, pretože s ním je život ľahší, prajem Ti peniaze, pretože s nimi sa dá život užívať väčšími dúškami a prajem Ti zdravie, pretože bez neho stojí všetko za hovno.

 

moda-moletky

 

Kto má toho najlepšieho otecka na svete? No predsa ja!
Vďaka za všetko, ocko. Krásne narodeniny. Mám ťa veľmi rada.

 

K Tvojim narodeninám Ti prajem všetko, čo Ti môžem priať, nech máš svoju lásku komu dať, nech Ťa má niekto veľmi rád, rozum čo v núdzi poradí a hlavne priateľov, čo nikdy nezradia …

 

V ten deň, keď si sa narodila museli anjeli plakať, pretože im z neba odišlo to najlepšie a boh to musel vidieť, pretože dal krajine ten najkrajší dar – TEBA!

 

Preskočiť tridsiatku je rovnaké ako čúrať v bazéne. Pri troche šťastia si to nikto nevšimne. Všetko najlepšie.

 

K Tvojim narodeninám Ti prajem kvapku hrdosti, lyžičku radosti,hrnček úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a celý vesmír lásky.

 

Vyvaruj sa rán, čo sa dlho hoja, miluj iba tých, ktorí za to stoja.
Dosiahni v živote všetko čo chceš a ži tak, nech nikdy nič neľutuješ.

 

obrázok párty

 

Oslavuješ ďalšie narodeniny a ja mám pre Teba dve správy, jednu zlú a jednu dobrú. Tá zlá je, že už si vo veku, kedy musíš počítať s pár šedivými vlasmi a nejakými vráskami. A teraz tá dobrá správa. Tvoji priatelia už sú vo veku, že si toho pre krátkozrakosť nevšimnú!

 

Veľa zdravia, jasnú myseľ, nech to má aj trochu zmysel. Sviatok dnešný osláv spolu s priateľmi a známymi, do ďalších liet prajeme ti šťastie, lásku rodiny.

 

Nie je nutné byť prvým v rade tých, ktorí Ti prišli šťastie priať… Dôležité je mať Ťa v srdci a mať Ťa rád!

 

Niesom básnik,čo píše básne .
Nie som maliar, čo maľuje krásne. Som len človek ktorý ťa má rád a chce ti šťastie zaželať.

 

Keď nemôžem pripiť vínom, ponáhľam sa aspoň rýmom. Radosť v srdiečku, pokoj na duši úsmev na tvári a lásky po uši.
 
obrázok

 

Ak viete nejaké vhodne priania k narodeninám, tak neváhajte a pošlite ich alebo napíšte do komentárov

Plavky pre sezónu 2018

7 thoughts on “Narodeniny- priania a želania

  1. Prajeme Vám, aby ste boli nielen manželmi, ale aj najlepšími priateľmi, deliacimi sa o chvíle pohody, ochotní počúvať toho druhého a pripravení kedykoľvek pomôcť.

  2. Nech deň za dňom Tvoje srdce v láske rozkvitá opájané v šťastí s Tvojimi najbližšími; nech radosť zo života Tvoja duša nikdy nestratí a nech pevné zdravie Tvoje telo nikdy neopustí.

  3. Niesom básnik,čo píše básne .
    Niesom maliar, čo maľuje krásne .Som len človek ktorý ťa má rád a chce ti šťastie zaželať.

    Keď nemôžem pripiť vínom , ponáhľam sa aspoň rýmom. Radosť v srdiečku , pokoj na duši úsmev na tvári a lásky po uši.

Leave a Comment