SVIATKY

máme všetci radi

Sviatok je deň pracovného pokoja, nedeľa alebo deň venovaný pamiatke alebo oslave niečoho, prípadne niekoho.
Naším záujmom je vytvoriť stránky kde si jednoducho nájdete sviatky, dni pracovného pokoja na Slovensku a vo svete

Čo tu nájdete

Okrem rôznych článkov, ktoré sa týkajú sviatkov, sú často hľadané tieto témy:

Priania a želania

calendarikRadi by ste popriali Vašim blízkym, kamarátom či známym k narodeninám, ale akurát vás opustila fantázia? Nevadí, inšpirovať sa môžete v  kategórii priania a želania. Možno sa vám niektoré zapáčia.

Vyber prianí a želaní

Slovensko sviatky

slnkoViete kedy sú štátne sviatky, Pamätné dni a Dni pracovného pokoja na Slovensku? Kompletný prehľad o štátnych sviatkov a aj rôzne veci okolo menín a narodenín nájde ta stránkach www.sviatky.eu

Sviatky a dni voľna na Slovensku


deti a prázdniny

Školské prázdniny

promotionUrčite mnoho rodičov a nielen žiakov a študentov budú zaujímať aj jednotlivé obdobia školských prázdnin. Termíny prázdnin pomôžu rodičom, ktorí si tak budú môcť vybrať potrebné voľno alebo dlhodobo plánovať rekreačné pobyty a dovolenky s deťmi.

Termíny školských prázdnin

Sviatky vo svete

chart_pieSviatky v rôznych krajinách vo svete. Určite tam nenájdete všetky krajiny ale možno objavíte aj tú, ktorá Vás zaujíma. Dátumy štátnych sviatkov vo svete sa môžu hodiť hlavne dovolenkárom, cestovateľom každého druhu, obchodníkom a tak podobne.

Sviatky vo svete

sviatky vo svete
obchody počas sviatkov

Sviatky a otvorené obchody

calendarPočas sviatkov sú na Slovensku podľa zákona sviatočné dni, keď sú zatvorené všetky predajne. Existujú však výnimky na ktoré sa tento zákaz nevzťahuje. Viete o ktoré sa jedná? Počas sviatkov sú obchody zatvorené aj vo viacerých krajinách Európy

Sviatky a zatvorené obchody

Inzercia a ochrana osobných údajov

Na zobrazovanie reklám návštevníkom našich webových stránok využívame služby reklamných spoločností tretej strany. Tieto spoločnosti môžu použiť informácie (neobsahujúce vaše meno, adresu, e-mailovú adresu alebo telefónne číslo) o vašich návštevách na týchto a iných webových stránkach s cieľom poskytnúť reklamy o tovaroch a službách, ktoré vás zaujímajú.
Spoločnosť Google, ako dodávateľ tretej strany, používa k zobrazovaniu reklám na týchto stránkach sobory cookie. Vďaka súborom cookie DART môže spoločnosť Google zobrazovať reklamy užívateľom na základe ich návštev na týchto stránkach a ďalších stránkach internetu.
Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o tomto postupe a o možnostiach, ktoré máte k dispozícii, aby príslušné spoločnosti nepoužili tieto informácie, kliknite sem pre viac informácií.

Podprsenky miery