Vianočné darčeky pre seniorov

Vianočné darčeky pre seniorov – tipy na Vianoce

Seniori – aký darček im darovať na Vianoce?

Čo darovať staršiemu človeku? Vybrať vhodný darček pre seniorov býva často problém. Skoro všetko majú a radi tvrdia, že nič nepotrebujú .
No ale opak je pravdou. Stačí im vybrať ten správny darček a budú sa z neho tešiť takisto ako všetci.

Želáme Vám, aby ste vybrali pre svojich rodičov, starých rodičov najlepšie a najvhodnejšie vianočné darčeky.

Naše tipy na seniorský Vianočný darček


darcek-prevas-seniory-vyziva

Doplnky výživy – pre seniorov

V poslednej dobe sa teší veľkej obľube ako darček pre seniorov darovať prírodné doplnky výživy. Starší ľudia všeobecne konzumujú menej potravy a tak ich organizmus neprijíma dostatočné množstvo výživových látok. Darujte im to najcennejšie – posilnite ich zdravie. Vyberte aj Vy vhodný prípravok pre Vašich najbližších.

seniori-ginkoprim-max
seniori-protopan
seniori-omega-3-rybi-olej

Pozri ponuku


darcek-prevas-seniory-poukaz

Dovolenka – darčekový poukaz

Seniori cestujú čoraz viac, darujte im zájazd aký si vyberú
Darček, ktorý poteší naozaj každého. Darčekové certifikáty INVIA.SK, ktoré umožňujú zakúpiť akýkoľvek letný alebo zimný zájazd z ponuky cestovnej agentúry. Poukaz je platný 1 rok odo dňa vystavenia. Obdarovaný si sám a celkom online alebo za pomoci odbornej asistencie vyberie z ponuky zájazdov do celého sveta.
seniori-poukaz-darcek

Pozri ponuku


darcek-prevas-seniory-mobil

Mobil pre seniorov

Hľadáte vhodný darček pre vašich rodičov či starých rodičov? Potom je tu pre vás výborný tip na darček – mobilný telefón pre seniorov, ktoré sú navrhnuté špeciálne pre seniorov. Starší ľudia sa väčšinou nevyznajú v moderných technológiách a napríklad z telefonovania pomocou mobilného telefónu môžu mať priam až strach. Na trhu je už dosť mobilných telefónov pre seniorov, ktoré im dobre poslúžia.

darcel-mobil-preseniorov
seniori-mobil
darcek-seniori-mobil-cierny

Pozri ponuku


darcek-prevas-seniory-knihy

Knihy ako darček pre seniorov

Pekná a zaujímavá kniha môže byť vhodným darčekom aj pre seniora. Knihy sú darčeky, ktoré sú trvanlivé, dá sa po nich siahnuť kedykoľvek. Seniori si radi čítajú biografie, životopisy i osudy mnohých slávnych i neslávne slávnych osobností, rôzne politické osobnosti, diktátori, členovia kráľovských rodov a ine

seniori-knihy

Pozri ponuku


darcek-prevas-seniory-kupele

Kúpeľné seniorské pobyty

Seniorské pobyty v kúpeľoch slúžia na upevnenie zdravotného stavu, ako aj na regeneráciu organizmu, skrátka na celkový oddych a pohodu, ktorý si starší ľudia zaslúžia.Seniorské pobyty sú zostavované veľmi citlivo s prihliadnutím na vek. a špecializujú sa na problémy ktoré bývajú s pribúdajúci vekom.

darcek-seniorsky-pobyt

Pozri ponuku


darcek-prevas-seniory-hodinky

Nástenné alebo iné hodiny

Seniori majú už pomerne dosť času, ale vždy potrebujú aj hodinky. Tak im darujte napríklad nástenné hodiny, alebo budík. Možno už majú hodiny na ktoré moc nevidia a nové by sa im hodili. Alebo jednoducho potrebujú oživiť svoje steny. Vyberte hodiny z veľkej ponuky. pozri ponuku ► ►

darcek-hodiny-nastenne
darcek-hodiny-kniha
darcek-budik

Pozri ponuku


hedy

Nákupné tašky

Seniori tiež chodia na nákupy. Uľahčite im to s vhodným darčekom. Nákupné tašky na kolieskách pomôžu tak, že sa nebudú musieť ťahať s ťažkým nákupom v ruke, ale pohodlne si ho odvezú domov. Vyberte vhodnú tašku z veľkej ponuky.

seniori-taska
seniori-nakupna-taska-bezova
seniori-nakupna-taska-modra

Pozri ponuku

 


Vianočné darčeky-ženyVianočné darčeky-mužiVianočné darčeky-detiVianočné darčeky-seniori


 

Podprsenky miery
   
   

3 komentáre k “Vianočné darčeky pre seniorov”

  1. Moji rodičia už tiež spadajú do kategórie seniory ale rozhodne nepatria do kategórie starí. sú stále vitálni, aktívni a aj preto sa im snažíme spestriť sviatky wellness pobytmi, turistikou a pod. Otcovi sme na narodeniny zaplatili let balónom, mamine popoludnie v salóne krásy

    Odpovedať
  2. Moji rodičia posledné Vianoce dostali rozprávkové knižky z Egmontu, lebo sa už tešia, keď si budú brať na víkendy vnúčatá 🙂

    Odpovedať

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.