Narodenie dieťaťa – priania, blahoželania

Narodenie dieťaťa je nesmierne špeciálnym okamihom, ktorý si zaslúži srdečné blahoželanie. 

male-babetko-obrazok-ako-blahoželanie

Narodenie zdravého bábätka je jedna z najradostnejších udalostí v živote každého rodiča. Pri tejto šťastnej príležitosti je určite vhodné aspoň popriať veľa šťastia a zdravia novému špuntovi, či sa už jedná o dievčatko, chlapčeka alebo dokonca o dvojčatá.

Mamička aj otecko si gratuláciu naozaj zaslúžia, za to ako zvládli pôrod a celkovú prípravu na bábätku.

Ak je týmto rodičom niekto z vašich blízkych (príbuzný, kamarát, spolupracovník, a pod.) Určite je vhodné mu zablahoželať a odovzdať mu prianie k narodeniu dieťaťa, kde prajete veľa zdravia a šťastný život bábätku i mamičke.

Pošlite rodičom želanie k narodeniu potomka!


Blahoželáme Vám k narodeniu Vášho potomka. Nech Vám Váš potomok prinesie veľa radosti a šťastných chvíľ, nech je zdravý a rastie ako z vody!

Vítam ťa na svet drobec malý. Sudičky nech pre Teba majú život krásny, ako maľovaný džbán a v ňom plno radovánok.
Všetko najlepšie k narodenia bábätka.


Prajeme Vám, aby dieťatko prinieslo do Vašej rodiny veľa lásky, smiechu a nehy. Nech s ním prežívate veľa radostí a šťastných chvíľ. Nech je zdravé a rastie ako z vody! Nech je pre Vás tým najväčším pokladom na svete.

Do botníku pribudnú teraz navyše topánočky, na stôl jedna lyžica, do izby postieľka a do všetkých sŕdc veľa radosti.


Nech Vám Vaše dievčatko/chlapček prinesie veľa radosti a šťastných chvíľ, nech je zdravá a rastie ako z vody. Blahoželáme k narodenia dieťatka

Už je to vonku … Gratulujeme, mamička a otecko!


Dojčenie a kŕmenie


Čo je láska, to už viete, čo je šťastie, pochopíte. Až sa budete skláňať, nad kolískou dieťaťa. Všetko najlepšie k narodenie dieťatka!

Neviem, kto z vás má väčšie šťastie: vy, že sa vám narodilo tak krásne, čulé bábätko, alebo vaše dieťatko, že sa narodilo tak báječným rodičom …? Každopádne vám všetkým trom prajem do života len to najlepšie!


Zbohom prehýrene večery, zbohom exotické dovolenky, vitajte špinavé plienky a prebdené noci!

Prajeme Vám, aby nový človiečik priniesol do Vašej rodiny veľa lásky, smiechu a nehy.Gratulujeme Vám rodičia!


Hoci meria len pár centimetrov a váži len pár kíl, je pre každého tým najväčším pokladom na svete. Všetko najlepšie k narodenie potomka!

Nový život práve prichádza: nielen život vášho bábätka, ale život vás dvoch, ktorý naplní nové zážitky, skúsenosti a radosti. Srdečne gratulujeme mamičke a otcovi!


Nový život práve prichádza: nielen život vášho bábätka, ale život vás dvoch, ktorý naplní nové zážitky, skúsenosti a radosti. Srdečne gratulujeme!


Malý človiečik, vítame ťa na svete! Nech tvoje dni sú plné radosti, zdravia a lásky. Prajeme ti veľa šťastných chvíľ a úspechov na tvojej ceste životom.”


Nech vaša rodina rastie v láske a šťastí. Aby každý deň s novým bábätkom prinášal úsmev na tvár a nekonečnú radosť

Želám a prajem, aby každý okamih s vaším dieťaťkom nech je plný zázraku a nezabudnuteľných spomienok.2 komentáre k “Narodenie dieťaťa – priania, blahoželania”

  1. Blahoželám Vám k narodeniu Vášho potomka. Nech Vám Váš potomok prinesie veľa radosti a šťastných chvíľ, nech je zdravý a rastie ako z vody!

  2. Neviem, kto z vás má väčšie šťastie: vy, že sa vám narodilo tak krásne, čulé bábätko, alebo vaše dieťatko, že sa narodilo tak báječným rodičom …? Každopádne vám všetkým trom prajem do života len to najlepšie!

Nie je možné pridávať komentáre.