Darček pre deti-inšpirácia

Kto má najradšej darčeky? Predsa deti. Vyberať darčeky pre deti je niekedy zložitejšie, ako sa môže zdať. Hlavne v prípadoch, keď už majú takmer všetko…..

Hľadáte darčeky pre deti a neviete si rady? Inšpirujte sa u nás, nájdete tu veľa darčekov k rôznym príležitostiam.
Chcete im dať skutočne niečo originálne, čo im urobí ohromnú radosť? Z našej inšpiračnej ponuky si možno vyberiete, alebo dostanete nápad na vhodný darček pre dieťa.


Pre deti – inšpirácia vhodného darčeka


Detská pračka ilustračný obrázok

Rappa Detská práčka 

Hracia práčka od firmy Rappa vyzerá úplne realisticky a ponúka funkcie ako ozajstná. Práčka je vybavená dotykovým panelom určeným na voľbu prania, tlačidlom na otváranie dverí, otočným ovládačom na stanovenie teploty prania a zásobníkom na prací prášok. 

Do obchodu

Detská lampa.

obrázok lampa a dieťa

Vyzdobte izbičku svojich detí osvetlením s obľúbenými postavičkami z rozprávok od Disneyho. Detská lampa poteší a rozžiari každú izbičku vašich detí.

Hrejivý plyšák.

plysaky ako darček

Krásna plyšová hračka, ktorá zahreje nielen u srdiečka. Plyšák je obľúbený spoločník nielen pre chladné dni, ale stane sa aj plyšovým maznáčikom.


LEGO to je istota

lego darček pre deti

Značka Lego sa stala už fenoménom, ktorý odráža vysokú kvalitu a dokáže rozvíjať nielen fantáziu dieťaťa, ale podporuje ho v zručnosti a tvorivosti.

  • nekonečná zábava pre deti
  • obľúbené série a hrdinovia
  • výber zo širokej ponuky

Bábiky pre dievčatá.

darček bábiky

Pre deti je najdôležitejšie, aby sa hrali, pričom je jedno s čím. K najkrajším darčekom pre malú slečnu je oddávna určite bábika. Bábika môže byť vymysleným priateľom dieťaťa, s ktorým si vytvorí svoj vlastný svet, pomocou nej sa oboznamuje s ľudskými citmi alebo hrá sa na život v rodine.


3D puzzle – vhodný darček

3D puzzle sú zábavné a interaktívne hračky, ktoré umožňujú zložiť trojrozmerné modely rôznych objektov alebo stavieb. Na rozdiel od tradičných puzzle, ktoré sú ploché a skladajú sa na rovine, 3D puzzle majú viacero vrstiev a vytvárajú trojrozmerné objekty.

Parný express 308 dielikov

Obrázok 3D puzzle - vlak

3D puzzle Lamborghini

obrázok 3D puzzle auto

Víťazný oblúk 216 dielikov

obrázok 3D puzzle Viťazný oblúk

Tieto puzzle sú vhodné pre deti a môžu poskytnúť hodiny zábavy a výzvy pri skládaní a tvorbe rôznych modelov. Predstavujú nielen zábavnú aktivitu, ale aj príležitosť rozvíjať motorické schopnosti, priestorovú predstavivosť a logické myslenie.

Detský domček

Darček pre dieťa obrázok detského domčeka

Detský bicykel

Darček pre dieťa obrázok detského bicykľa

Skatebord

Ilustračný obrázok skatebord ako darček pre deti

Detské šmýkačky

Detské šmýkačky vhodný darček pre deti

Detské obliečky Minnie

detske obliečky - darček

Deti sa budú tešiť do postele.
Detské obliečky s obľúbeným motívom postavičky Minni od Walta Disneyho potešia vaše dieťa. Obliečky sú z mäkkej a bavlny príjemnej na dotyk, ktorá zaručí kľudný, pohodlný a spánok.

  • Veľkosť: 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

RC modely potešia.

rcmodely-ako darcek

RC modely patria k najpopulárnejším hračkám. Neváhajte a prezrite si širokú ponuku v ktorej nájdete RC modely každého druhu- lietadlá, autá, tanky a vrtuľníky na diaľkové ovládanie.

  • pozor, aby sa s nimi nehral často otecko

AUTODRAHY

darček autodraha

Robot zaujme

robot ako darček