Darček pre seniorov-inšpirácia

Budú mať vaši rodičía, vaša babička, dedko, alebo dokonca prababička a pradedo sviatok či narodeniny, a vy im chcete darovať nejaký darček? Veríme, že to nie je jednoduché, ale preto sú tu uvedene inšpirácie, aby sme vám pomohli pri rozhodovaní ako vybrať darček pre seniorov.

Darčeky pre seniorov: Vyberte ten pravý podľa ich záujmov a potrieb

Je asi úplne márne sa opýtať deda a babičky, čo by chceli za darček. Väčšinou povedia, že nič, že všetko majú. Ale ona to pravda tak celkom nebude.
Pri výbere, myslite na darček, ktorý sa skutočne využije a poteší.

Napadajú vás len darčeky, ktorými nikoho neoslníte, ako sú ponožky, papuče a župan? Skúste starých rodičov obdariť tým, čo si sami dovoliť nemôžu – alebo niečím, čo im spríjemní bežné dni.
Teraz však vybrať darček pre seniora nemusí byť taký problém, ako sa z počiatku zdá. V dnešnej dobe sa vie človek inšpirovať na internete,ba dokonca samotný darček aj kúpiť.

Aj starší ľudia majú radi gratulácie. Inšpirujte sa a pošlite im.

Aký je najvhodnejší darček pre seniorov?

Darčeky pre seniorov – inšpirácie
Pre inšpiráciu ponúkame praktické a kreatívne darčeky, ktoré potešia nejedného seniora. Nakupujte darčeky pre starých rodičov a seniorov rýchlo z pohodlia domova prostredníctvom internetu a získajte praktické a unikátne darčeky za skvelé ceny.


Seniorské kúpeľné pobyty

Klupelne pobyty ako darček pre seniorov

Obľúbená soľná lampa


Dávkovač liekov

obrázok dávkovač liekov

Škrapkadlo

Obrázok teleskopické škrapkadlo

návlek s magnetmi

obrázok kolenný návlek s magnetmi

Prehľad v kuchyni

Dolnky do kuchyne ako darček pre seniorov

Spoľahlivý tlakomer

Tlakomer ako darček pre seniorov

Spoľahlivý teplomer sa hodí

Teplomer ako darček pre seniorov

Pre zábudlivých

Hladač kúčov ako darček pre seniorov

Pre záhradkárov

zahradnícke vybavenie ako darček pre seniorov

Pitný režim je dôležitý

termoska ako darček pre seniorov

Zavesná tabuľa pre kutilov

Starostlivosť o kĺby

Klbova vyživa ako darček pre seniorov

Pomocník pri ťažkých nákupoch

nakupna taška ako darček pre seniorov

Nákupná taška na kolieskach bude pre každého skvelým pomocníkom predovšetkým pri ťažších nákupoch. Už nikdy nebude z nákupu ťahať nevzhľadné a nepraktické igelitové tašky.

Hlavne pre tých, ktorí musia s nákupom chodiť po schodoch, taška im moc pomôže. Určite ocenia tento darček pre seniorov.


Meteostanica – každodenný spoločník

Meteostanica ako darček pre seniorov

Seniori majú radi na prvý pohľad nenápadný prístroj, ktorý však bude informovať o všetkom podstatnom, od aktuálnej teploty až po zobrazenie aktuálneho dátumu, vrátane schopnosti ráno prebudiť.

Vhodné ako náhrada za: napríklad domáce nástenné hodiny, budík, mobilný telefón alebo náramkové hodinky. Určite ocenia tento darček pre seniorov.


Pre aktívnych seniorov

palice ako darček pre seniorov

S vekom prichádza múdrosť – a boľavé kolená. Pevné, stabilné turistické palice sú múdrou voľbou pre dôchodcov so záľubou v turistike (a úprimne povedané aj pre všetkých ostatných) a sú obzvlášť užitočné na kamienkových a listnatých terenoch. Trekingové palice sú výbornou pomôckou pre trekking a dlhšiu chôdzu, kedy pomáhajú zapojiť svaly po celom tele. Chôdza s trekingovými palicami sa môže prevádzkovať celý rok, kdekoľvek a v každom veku.


Knihy sa dajú aj počúvať.

Seniori by radi čítali, ale majú problém so zrakom. A tu pomôže audiokniha. Audioknihy majú množstvo výhod a tou najväčšou je, že ich môžete počúvať aj pri vykonávaní inej činnosti.

  • Kde počúvať audioknihy? Všade tam, kde sa na ne môžete sústrediť a to ani nemusíte mať voľné ruky
  • Široký výber žánrov
Pozri viac