Zážitkové darčeky pre mužov

Často sa o mužoch hovorí, že sú ako malí chlapci. Muži aj deti majú radi nové a nevšedné zážitky, na ktoré tak ľahko nezabudnú. A práve také zážitky využite ako darček!

Je ich naozaj veľa

Pozrite si všetky možnosti zážitkových darčekov pre mužov. Nepremárnite šancu darovať mužovi(manžel, otec, priateľ…) originálny a netradičný darček, ktorým si ho určite získate.
Ak o to uvažujete, prejdite si všetky možnosti. Nájdete tu zážitky pre vyznávačov adrenalínu, pre športovcov a určite vás zaujmú zážitky vo vode aj vo vzduchu, výber kurzov a aj netradičných zážitkov.

Adrenalínový deň

adrenalinovy_den

zisti viac

FLYBOARDING

flyboard

zisti viac

Jazda v Tesla model

tesla_model

zisti viac

Lekcie golfu

lekcia_golfu

zisti viac

Bungee jumping

bungee_jumping

zisti viac

Let balónom

let_balnom

zisti viac

Neviete vybrať? Darujte darčekovú poukážku

Nemáte úplne jasno v tom, aký darček by bol pre vašich blízkych alebo oslávencov skutočne ten pravý?
Až budete premýšľať o darčeku pre niekoho blízkeho, niekoho, komu chcete urobiť skutočnú radosť, siahnite po osvedčenom riešení – darčekovom poukaze na zážitky.

zážitkové darčeky

Využite ponuku zakúpiť darčekovú poukážku v ľubovoľnej hodnote.
V tomto prípade je len na oslávencovi, ktorý adrenalínový alebo relaxačný typ darčeka si zvolí.

Zážitky aj pre páry

Ak viete, aké dovolenky, či iné voľnočasové aktivity mladomanželský pár preferuje, určite ich poteší, keď si pre nich pripravíte darček v podobe zážitku. Či už pôjde o spoločný wellness pobyt, adrenalínový tandemový zoskok alebo splav na rafte, určite novomanželov poteší.

V tomto prípade však naozaj musíte pár dokonale poznať, najmä, ak zvolíte zážitok plný adrenalínu. Ak si nie ste istý, bezpečnou zónou je aj jednoduchá spoločná masáž, či lístky do divadla, prípadne darčekový poukaz do zaujímavej reštaurácie.

Podprsenky miery
   
   

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.