Narodeniny- priania a želania

Nie len darčeky vedia potešiť na narodeniny

Blahoželanie k narodeninám - obrázok kvetín

Narodeniny sú výnimočným okamihom v živote každého z nás, a preto je dôležité venovať čas a starostlivosť výbere správneho narodeninového priania. Každý rok prichádzajú narodeniny a s nimi aj túžba prejaviť svoje blahoželanie čo najosobnejším a najkreatívnejším spôsobom.

S našimi  narodeninovými prianiami môžete osláviť narodeniny svojich blízkych osobitým a kreatívnym spôsobom. Každé prianie je ako malý darček plný lásky, životnej múdrosti a optimizmu. Nech život vašich blízkych je farebným obrázkom plným šťastných chvíľ a nezabudnuteľných okamihov.

Vhodne blahoželanie dokáže potešiť každého

Rok čo rok oslavuje niekto z našich blízkych narodeniny. Keď už nechcete posielať stále rovnaké blahoželani k narodeninám typu „Všetko najlepšie“ a chcete byť originálny, môžete si vybrať z uvedených narodeninových prianí, ktoré sme pre Vás na našom webe pripravili.

Oslávenec by mal cítiť, že prianie nie je len formálny rituál, ale že vysiela lásku, podporu a pozitívnu energiu. Nech sa vaše narodeninové prianie stane krásnym príbehom, ktorý bude odrážať výnimočnosť oslávenca a zanechá dlhodobý dojem.

Narodeniny sú výnimočným okamihom v živote každého z nás, a preto je dôležité venovať čas a starostlivosť výbere správneho narodeninového blahoželania.

Narodeniny- obrázok ruže

Každé narodeninové želanie je možné poslať e-mailom, alebo ak dávate prednosť iným formám, môžete si ho klasicky prepísať do smsky či klasického listu.

Narodeniny – pošlite svojim blízkym originálne prianie!


Nech láska a šťastie sprevádza ťa svetom, nech tvoj úsmev podobá sa kvetom, nech splní sa ti najtajnejší sen, to ti k narodeninám popriať chcem.

Sú iba dve veci na svete s ktorými môžeš počítať. Že budeš vždy starší a starší a že sa vždy nájde niekto, kto ti to pripomenie. Všetko najlepšie k narodeninám!


Život plný radosti, bez nervov a starostí, žiadny čas strávený nudou, všetko najlepšie nech máš ešte len pred sebou. Veľa šťastia, zdravíčka!

Horúcu lásku, nádherný sen, nehu, lásku a šťastie len. Rád nech Ťa ma každý, nie iba dnes, ale navždy! A k tomu Ti želám veľa pevného zdravia!


Nech slza smútku nesteká po tvojej tvári, nech na nej len úsmev žiari. Nech nepocíti lásky klam, to Ti prajem k narodeninám!

Čím viac rôčkov máš, viac polienok pod nohy dostávaš.
Nepristúp Ty na také hrátky, odkopni tie polená spiatky!


Je tu deň narodenín, ach, ako ten čas letí, čo ti mám popriať, keď nie zdravie, šťastie, osobnú pohodu a hlavne žiadnu nehodu.

Toto je želanie pre moju princeznú, ktorú som stretol v tom najkrajšom sne. Prajem ti ku krásnym narodeninám všetko naj a ešte viac, chce sa mi kričať z plných pľúc: Milujem ťa!


K dnešným narodeninám Ti hlavne želám, aby budúci rok Tvojho krásneho života bol ešte zaujímavejší ako tento. Všetko naj.

Šťastie je niečo, čo si nemôžeme kúpiť, ale môžeme si ho navzájom priať. Krásne narodeniny!


akcia na nabytok
Baner na zlate šperky ako blahoželanie

Postaviť schody do neba, chcel by som, láska, pre teba, aby si šťastná bola
a dnešok si užila. Prajem ti veselé narodeniny.

Dobrú noc a cukrové sny, nech čakajú ťa samé krásne dni,
ktoré ti všetky želania splnia a úplnou spokojnosťou ťa naplnia.
Krásny zvyšok narodenín.


Prajem Ti dobrú náladu, pretože s ňou je život veselší, prajem Ti šťastie, pretože s ním je život ľahší, prajem Ti peniaze, pretože s nimi sa dá život užívať väčšími dúškami a prajem Ti zdravie, pretože bez neho stojí všetko za hovno.


Kto má toho najlepšieho otecka na svete? No predsa ja!
Vďaka za všetko, ocko. Krásne narodeniny. Mám ťa veľmi rada.

K Tvojim narodeninám Ti prajem všetko, čo Ti môžem priať, nech máš svoju lásku komu dať, nech Ťa má niekto veľmi rád, rozum čo v núdzi poradí a hlavne priateľov, čo nikdy nezradia …


V ten deň, keď si sa narodila museli anjeli plakať, pretože im z neba odišlo to najlepšie a boh to musel vidieť, pretože dal krajine ten najkrajší dar – TEBA!

Preskočiť tridsiatku je rovnaké ako čúrať v bazéne. Pri troche šťastia si to nikto nevšimne. Všetko najlepšie.


K Tvojim narodeninám Ti prajem kvapku hrdosti, lyžičku radosti,hrnček úspechu, jazierko peňazí, more šťastia, oceán zdravia a celý vesmír lásky.

Vyvaruj sa rán, čo sa dlho hoja, miluj iba tých, ktorí za to stoja.
Dosiahni v živote všetko čo chceš a ži tak, nech nikdy nič neľutuješ.


Kuchynské spotrebiče
Kuchynské spotrebiče sú nevyhnutnou súčasťou každej správnej domácnosti. 
Ohrievače

Ohrievače slúžia na výhrev miestnosti, bytu alebo aj celého domu. 

Chladenie

Chládok v interiéri – sprievodca výberom správneho chladenia do bytu či domu 


Oslavuješ ďalšie narodeniny a ja mám pre Teba dve správy, jednu zlú a jednu dobrú. Tá zlá je, že už si vo veku, kedy musíš počítať s pár šedivými vlasmi a nejakými vráskami. A teraz tá dobrá správa. Tvoji priatelia už sú vo veku, že si toho pre krátkozrakosť nevšimnú!

Veľa zdravia, jasnú myseľ, nech to má aj trochu zmysel. Sviatok dnešný osláv spolu s priateľmi a známymi, do ďalších liet prajeme ti šťastie, lásku rodiny.


Nie je nutné byť prvým v rade tých, ktorí Ti prišli šťastie priať… Dôležité je mať Ťa v srdci a mať Ťa rád!

Nie som básnik,čo píše básne .
Nie som maliar, čo maľuje krásne. Som len človek ktorý ťa má rád a chce ti šťastie zaželať.


Keď nemôžem pripiť vínom, ponáhľam sa aspoň rýmom. Radosť v srdiečku, pokoj na duši úsmev na tvári a lásky po uši.


Čo darovať k narodeninám? Premýšľate nad tým, čo darovať k narodeninám svojim blízkym? Vybrať správny darček môže byť náročné, ale ak sa budete riadiť niekoľkými jednoduchými tipmi, bude to pre vás jednoduchšie.


12 komentárov k “Narodeniny- priania a želania”

 1. Vaša láska, sľuby, snenia, doterajšie priateľstvo, nech sa odo dneška zmení v najkrásnejšie manželstvo.

 2. Prajeme Vám, aby ste boli nielen manželmi, ale aj najlepšími priateľmi, deliacimi sa o chvíle pohody, ochotní počúvať toho druhého a pripravení kedykoľvek pomôcť.

 3. Nech deň za dňom Tvoje srdce v láske rozkvitá opájané v šťastí s Tvojimi najbližšími; nech radosť zo života Tvoja duša nikdy nestratí a nech pevné zdravie Tvoje telo nikdy neopustí.

 4. Niesom básnik,čo píše básne .
  Niesom maliar, čo maľuje krásne .Som len človek ktorý ťa má rád a chce ti šťastie zaželať.

  Keď nemôžem pripiť vínom , ponáhľam sa aspoň rýmom. Radosť v srdiečku , pokoj na duši úsmev na tvári a lásky po uši.

 5. Nech len zdravie,šťastie,láska a dobrota sú náplňou Tvojho života.
  Všetko najlepšie k narodeninám.

 6. prianie od mynželky – manželovi

  Náš život sa podobá knihe. Múdry človek premýšľa pri jej čítaní, pretože vie, že ju môže čítať iba raz. Dožiť sa radosti kvitnúceho rána Janko, tak krásneho veku 81 narodenín, je zázrak milosti, najkrajší dar Pána. Na krídlach motýlich prilieta prianíčko, aby Ti Janíčko svietilo vždy slniečko. Slniečko šťastia, lásky a nádeje, nech sa tvoje srdiečko z radosti zasmeje. Želám Ti Janko hlavne dobrého zdravíčka, od Pána z nebíčka. Keď nemôžem pripiť vínom, ponáhľam sa aspoň takýmto kratučkým rýmom. Prajem Ti Janíčko, radosť v srdiečku, pohodu a pokoj na duši, úsmev na tvári a lásky aby jej tiež vždy bolo dosť, to ti prajem pre radosť.
  Ďakujem ti Janíčko za tvoju starostlivosť o mňa, za pozornosť, stálosť a za všetok čas ktorý mi venuješ. Ži nám Janíčko naďalej medzi nami tak, aby sme mohli aj o 20 rokov v pevnom zdraví oslavovať tvoje narodeniny. Ešte raz prajem krásne narodeninky tvoja manželka …….

 7. poďakovanie rodičom

  Nie vždy dokážeme mamička a ocko, rodičia moji najdrahší, vyjadriť všetko slovami, aj keď vieme, že vždy sú podstatné skutky. Snažím sa preto aj touto cestou zavďačiť sa Vám za život, ktorý ste mi dali lásky moje, že tu môžem s Vami pobudnúť a prežívať tieto krásne chvíle života. Aj keď život je niekedy zložitý, samé prekvapenia, ako ho žiť, žiadny návod neexistuje. Slovo ďakujem je liečivé slovo, dokáže rozsvietiť deň a preto si želám, aby každý dník ste mali rozsvietený. V ten deň, keď som sa narodila, iste viem, že čerti sa ženili a anjeli museli plakať, pretože im z neba odišiel jeden z nich a boh to musel vidieť, pretože Vám dal ten najkrajší dar, jedného z vašich detí – MŇA!
  Ďakujem Vám ešte raz rodičia moji najdrahší, za všetko! Aj za to, že ste mi pomáhali zvládnuť moje náročné obdobie, opäť som sa postavila na nohy, a každým dňom som silnejšia ako predtým – Ľúbim Vás.
  Ďakujem mamička moja že si !!!! Ďakujem ocko že ste!!!!! Ľúbim Vás. Nech vás pán Boh dlho živí, v šťastí a zdraví, v radosti!
  Zložte si už len teraz moje lásky ruky do lona, počúvajte pieseň, dnes ju len pre vás vánok sem nesie.

 8. K narodeninám
  Skôr ako ti šepne ráno a oči tvoje precitnú,
  skôr ako to povie vánok, čo pošle spať už tmu
  a skôr ako prezradí nám Mesiac, že napĺňa sa deň,
  v ktorom uzrela si svetlo sveta a preruší tým sen,
  dovoľ popriať: „Šťastie sveta nech sprevádza tvoj krok,
  nech úsmev sídli v tvojich perách a to rok čo rok,
  nech netrápi sa duša a nech pokojom si spí,
  aby zdravie prekvitalo vo víre všedných dní.
  Tak skôr než vstaneš krokom rozospatých očí,
  nech prebudí ťa veršík prianí, čo do sna ti vkročí.
  Nech pohladí ťa ešte v spánku dlaňou ruky Šťasteny,
  lebo ver so šťastím v ruke zaženieš i ťažké sny.
  Všetko najlepšie k narodeninám …

 9. V tvojej životnej knihe strana päťdesiata sa otvára,
  pripíjame si s tebou …/meno/… dobrým nápojom z pohára.
  Veľa zdravia, šťastia, lásky, nech ťa sila neopúšťa,
  nech máš stále v srdci radosť, či je deň a či noc hustá.
  —–
  Zrakom duše pátraš v diali, spomienky sa roja v mysli.
  Tie, čo radosť prinášali, i čo smútkom srdce stisli.
  Pre všetky tvoje šťastné chvíle, pre tých, čo máš naokolo,
  pre všetko, čo ti je milé, žiť tie roky hodné bolo.
  —–
  Zdravíme nášho oslávenca, aby si mal stále silné plecia,
  aby ti zdravie slúžilo a dobré srdce zostalo.
  Tie domy, čo si postavil, nech majú pevný základ,
  nech je zrelý vek pre teba, iba ľahký náklad.
  —–
  Čože je to 40tka, nie je to ešte výšina,
  z nej sa len kus kraja vidí, výstup iba začína.
  Na smútok a na únavu nie je žiadna príčina,
  len ty, …/meno/.. vychutnaj svet, nech ťa šťastie objíma.

Nie je možné pridávať komentáre.