Vianočné priania – foto

Pre niektorých sú vianočné želania sú neoddeliteľnou súčasťou Vianoc, pridali sme  na stránky aj vianočné priania ako foto.  Ak posielate počas vianočných sviatkov svojim priateľom a blízkym vianočné priania, nemusíte rozmýšľať a pošlite im toto.

Alebo ak mate chuť zverejniť na svojich stránkach alebo  Facebooku Vianočné  želanie môžete použiť aj tu použite priania k Vianociam:

vianocne1Dneska je deň zázrakov, deň splnených želaní, sny čakajú v balíčkoch, previazané stužkami. Veselé Vianoce.vianocne2Krásne a radostné Vianoce, nech lásky radosti i pohody je vždy dosť a v tom ďalšom roku nech úspech, šťastie a zdravie stáli vždy po Tvojom boku.
vianocne3Prajem Ti krásne Vianoce a do roku 2015 Ti želám 12 mesiacov zdravia, 53 týždňov pohody, 365 dní šťastia, 8760 hodín úspechu a 525600 minút lásky.
 
vianocne4
Kde udrie zvon zvestujúci príchod čarokrásnych Vianoc zabudnite na starosti a celý nasledujúci rok prežite v radosti.
vianocne5
Krásne a radostné Vianoce, nech lásky radosti i pohody je vždy dosť a v tom ďalšom roku nech úspech, šťastie a zdravie stáli vždy po Tvojom boku.
 
vianocne6
 
Vianoce nie sú tak moc o otvorení našich darčekov skôr o otvorenie našich sŕdc.
 
vianocne7
 
Kde udrie zvon zvestujúci príchod čarokrásnych Vianoc zabudnite na starosti a celý nasledujúci rok prežite v radosti.

Hľadáte vhodné vianočné a novoročné želania?

Pre takých, čo hľadajú vhodné vianočné a Novoročné želania odporúčame navštíviť stránky aj  tieto stránky

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.