Vianočné a Novoročné vinše, priania a želania

Želania a priania k Vianociam a Novému roku.

dobre-vianocne-priania

Ešte stále sú doménou Vianoc rôzne vianočné SMS správy. Každoročne sa ich pošlú z mobilov státisíce.
Každý rok väčšina z nás dostane mnoho originálnych vianočných prianí. A keď ich chcete použiť o rok zistíme, že minuloročné vianočné priania sme už dávno vymazali. A začneme pátrať v pamäti alebo na internete.

Došli vám inšpirácie na zaujímavé Vianočné vinše? Ak áno, tak sme pre vás pripravili zopár blahoželaní, prianí, ktorými môžete potešiť svojich blízkych alebo priateľov.

Na to, aby sme potešili na Vianoce alebo Nový rok, stačí skutočne maličkosť. Pošlite mu pekné prianie.

Vyberte si z ponuky Vianočných a Novoročných prianí a želaní.

Ak vám fantázia neslúži tak, ako by ste chceli, prípadne vôbec nemáte tento rok chuť ju cez Vianoce namáhať, môžete si tiež jednoducho vybrať z ponuky Vianočných a Novoročných prianí, želaní.Tieto Vianočné priania a želania môžete použiť aj ako Vianočné a Novoročné SMS. Nechajte sa inšpirovať a potešte svojich blízkych vhodným želaním.


Vianočné priania

Nech čerti od vás smolu odnesú, choroby nech stratia Vašu adresu. Veľké príjmy, malé dane, ostatného primerane. Počas celého roku všetko dobre praje…


Až vianočné zvony zazvonia, ihličie Vám doma zavonia, zahoďte všetky trápenia a starosti, užite si sviatky v šťastí a radosti.


Kde sa vzal, tu sa vzal, stromček zrazu v izbe stál. Pod ním ležia balíčky, pre veľkých aj maličkých. Už sa celý ligoce, prajem krásne Vianoce.


Nech stromček zapáli svetlo v nás, nech sviečka vyčarí úsmev zas. Hviezdička rozsvieti plamienok lásky v nás, želám Vám Vianoc šťastný čas


Vianoce lásky a pokoja, nech každú Vašu bolesť zahoja. V kruhu najbližších tešte sa spolu až budete sadať k štedrovečernému stolu.


Prajem ti všetko čo radosť vzbudí, prajem ti veľa lásky to preto že spája ľudí. Nech sa ti na stromčeku všetko šťastie sveta ligoce krásne a požehnané Vianoce


Prichádza sviatočný čas, na ktorý sa dlho teší každý z nás. Vôňa koláčov vôkol sa rozlieha, Vianočnej nálade každý z nás podlieha.
Zabudnime na smútok, zanechajme zvady,buďme k sebe milí, dobrí a majme sa radi. Prišiel čas Vianočný, zvonček tíško cinká, každému sa splní túžba, aspoň malilinká.
Šťastné a veselé želajme si spolu, a potom spoločne k Štedrovečernému stolu.


Vianoce lásky a pokoja, nech každú Vašu bolesť zahoja. V kruhu najbližších tešte sa spolu až budete sadať k štedrovečernému stolu.


Veselé sviatky Vianočné, pekné cesty polnočné, pod stromčekom pekný darček, na Silvestra rezký tanček, zo zábavy rovný krok a potom šťastný Nový rok.


baner šperky

Na stole je kapor a iné dobroty, uprostred sviečka a stromček oproti. Nech vládne pohoda v dnešný deň sviatočný, nech plný lásky je tento čas vianočný.


Oheň v krbe tíško praská, v srdciach vládne pokoj, láska. Z oblohy sa sype sneh, všade počuť detsky smiech. Už sa stromček ligoce, prajem krásne Vianoce!


Letí k Tebe darček z neba, je v ňom všetko čo Ti treba: šťastie, láska, pokoj, neha, Ježiško ma rad aj Teba. Každú slzu kvapôčku premení Ti na vločku. Veselé Vianoce!


Veselé Vianoce chcem Vám priať, aby človek človeka mal stále rád, aby jeden druhému viac šťastia prial, aby tento Nový rok za to stál.


Láska je zvon z krehkej ocele, nech Vám zvoní šťastné a veselé. Nech Vám zvoní zvon lásky nielen v čase vianočnom, ale i po celý ďalší rok


Novoročné priania

Všetko krásne v Novom roku, dobrých ľudí hneď po boku. Veľa šťastia, veľa zdravia, nech sa všetky plány daria.


Vinšujem vám Nový rok, aby ste mali šťastný krok, doma lásku, svornosť, a všetkého hojnosť.


Nech čerti od Vás smolu odnesú a choroby stratia Vašu adresu. Veľké príjmy, nízke dane a špásu tak primerane. Želá v Novom rokuV Novom roku
prajem všetko, čo radosť vzbudí, prajem lásku, lebo spája ľudí, prajem priateľov, čo dokážu žiť, prajem milovať a milovaný byť.


Nech ti Vianoce prinesú krásne zážitky a teplé spomienky. Šťastné sviatky a šťastný Nový rok!


 Ťa láska stále hreje, nech Ti nikdy smutno nie je. V Novom roku nech Ti zdravie dobre slúži, nech máš vždy to, po čom túžiš.


Aby si v celom Novom roku sedel v takom správnom vlaku, kde rušeň na roh hojnosti píska a cesta so šťastenou sa láska.


Sú slová, ktoré nikdy nepovieme, sú lásky, ktoré nezískame, sú chvíle, na ktoré spomíname a sú priatelia, na ktorých nezabúdame. Novoročný prípitok, nech vám je na úžitok


Silvestrovská noc, nech ma takú moc, že vykúzli zdravie, šťastie, na celučké ďalšie žitie.


Vianočný čas je tu, nech ti prináša radosť a úsmev. Nech ti daruje šťastné spomienky a teplé chvíle s tými, ktorých máš rád.


Vianoce sú tu, šťastie nech je v srdci tvojom, lásku nech cítiš vo svojom dome, nech spolužitie prinesie ti radosť a pokoj. Veselé Vianoce!


Nech Vianoce prinesú pokoj do tvojho srdca a do tvojho domova. Šťastné Vianoce a pokojný Nový rok!


Rozviaž minulosť a kroč do nového začiatku, nech ti nový rok prináša lásku a sviežosť. S odhodlaním a pozitívnym srdcom, nech ťa každý deň nového roka oslňuje.


Krokuj do nového roku s odvahou, nech ťa šťastie krok za krokom nasleduje. Nech ti nový rok prináša úspech a radosť, a všetky tvoje sny nech sa naplnia.


Zozbieraj minulé chvíle ako perly, nech ti nový rok prinesie krásne okamihy. S radosťou v srdci a úsmevom na perách, nech sa ti každý deň nového roka rozžiari.


Želám ti do nového roka veľa šťastia, aby bol plný úspechov, lásky a nech ťa sprevádza nekonečná harmonia.


Želám ti aby každý deň nového roka ťa naplníl radosťou, nech ťa sprevádza láska a nech sú tvoje sny vždy dosiahnuteľné.

Poznáte aj Vy vhodné Vianočné alebo Novoročné prianie, ktoré nie je na stránke? Tak neváhajte a pošlite ich ako komentár.


Pozrite sa a nechajte sa inšpirovať

obrázok s napisom inšpirácia na darček

Dobré zdravie a prírodné prípravky

obrázok s nápisom prírodné prípravky

2 komentáre k “Vianočné a Novoročné vinše, priania a želania”

  1. Prichádza sviatočný čas, na ktorý sa dlho teší každý z nás. Vôňa koláčov vôkol sa rozlieha, Vianočnej nálade každý z nás podlieha. Zabudnime na smútok, zanechajme zvady,buďme k sebe milí, dobrí a majme sa radi. Prišiel čas Vianočný, zvonček tíško cinká, každému sa splní túžba, aspoň malilinká. Šťastné a veselé želajme si spolu, a potom spoločne k Štedrovečernému stolu.

  2. Na Vianoce sa všeličo želá, pekne ba i veľa. No ja Ti chcem so srdca len priať aby Ťa mal len každý rad.Veľa zdravia šťastíčka, vrúcne pusy na líčka, nech máš život ako sen užívaj si každý deň.
    A do nového roka čo ti priať, od starosti žiadne vrásky, užívaj si plno lásky, na každý deň kvôli srande aspoň jedno malé rande, nech máš život ako sen užívaj si každý deň.

Nie je možné pridávať komentáre.