Vianočné a Novoročné vinše, priania a želania

Želania a priania k Vianociam a Novému roku.

dobre-vianocne-prianiaEšte stále sú doménou Vianoc rôzne vianočné SMS správy. Každoročne sa ich pošlú z mobilov státisíce.
Každý rok väčšina z nás dostane mnoho originálnych vianočných prianí. A keď ich chcete použiť o rok zistíme, že minuloročné vianočné priania sme už dávno vymazali. A začneme pátrať v pamäti alebo na internete.

Došli vám inšpirácie na zaujímavé Vianočné vinše? Ak áno, tak sme pre vás pripravili zopár blahoželaní, prianí, ktorými môžete potešiť svojich blízkych alebo priateľov.

Na to, aby sme potešili na Vianoce alebo Nový rok, stačí skutočne maličkosť. Pošlite mu pekné prianie.

Vyberte si z ponuky Vianočných a Novoročných prianí a želaní.

Ak vám fantázia neslúži tak, ako by ste chceli, prípadne vôbec nemáte tento rok chuť ju cez Vianoce namáhať, môžete si tiež jednoducho vybrať z ponuky Vianočných a Novoročných prianí, želaní.Tieto Vianočné priania a želania môžete použiť aj ako Vianočné a Novoročné SMS. Nechajte sa inšpirovať a potešte svojich blízkych vhodným želaním.


Nech čerti od vás smolu odnesú, choroby nech stratia Vašu adresu. Veľké príjmy, malé dane, ostatného primerane. Počas celého roku všetko dobre praje…


Vianoce čisté a biele ako sneh, v živote len radosť, zdravie a smiech.
Silvestrovskú náladu po celý rok, šťastie nech sprevádza Váš krok.


Až vianočné zvony zazvonia, ihličie Vám doma zavonia, zahoďte všetky trápenia a starosti, užite si sviatky v šťastí a radosti.


Zvončeky už zvonia a ihličie vonia, svetlo sviečok mihotavé, Vianoce k nám prišli práve. Preto sviatky krásne majte, v pohode ich prežívajte.


Mrazivé ticho, všade biely sneh, konečne pokoj, nebo plne hviezd. Je tu čas vianočný, keď stromček sa ligoce, prajeme vám zo srdca prekrásne Vianoce.


Kde sa vzal, tu sa vzal, stromček zrazu v izbe stál. Pod ním ležia balíčky, pre veľkých aj maličkých. Už sa celý ligoce, prajem krásne Vianoce.


Nech stromček zapáli svetlo v nás, nech sviečka vyčarí úsmev zas. Hviezdička rozsvieti plamienok lásky v nás, želám Vám Vianoc šťastný čas


Vianoce lásky a pokoja, nech každú Vašu bolesť zahoja. V kruhu najbližších tešte sa spolu až budete sadať k štedrovečernému stolu.


Prajem ti všetko čo radosť vzbudí, prajem ti veľa lásky to preto že spája ľudí. Nech sa ti na stromčeku všetko šťastie sveta ligoce krásne a požehnané Vianoce


Prichádza sviatočný čas, na ktorý sa dlho teší každý z nás. Vôňa koláčov vôkol sa rozlieha, Vianočnej nálade každý z nás podlieha.
Zabudnime na smútok, zanechajme zvady,buďme k sebe milí, dobrí a majme sa radi. Prišiel čas Vianočný, zvonček tíško cinká, každému sa splní túžba, aspoň malilinká.
Šťastné a veselé želajme si spolu, a potom spoločne k Štedrovečernému stolu.

Vianoce lásky a pokoja, nech každú Vašu bolesť zahoja. V kruhu najbližších tešte sa spolu až budete sadať k štedrovečernému stolu.


Veselé sviatky Vianočné, pekné cesty polnočné, pod stromčekom pekný darček, na Silvestra rezký tanček, zo zábavy rovný krok a potom šťastný Nový rok.


Lásky, šťastia hodiny, v kruhu svojej rodiny, užite si spoločné, krásne sviatky Vianočné a nech dlho prevláda novoročná nálada.


Na stole je kapor a iné dobroty, uprostred sviečka a stromček oproti. Nech vládne pohoda v dnešný deň sviatočný, nech plný lásky je tento čas vianočný.


Oheň v krbe tíško praská, v srdciach vládne pokoj, láska. Z oblohy sa sype sneh, všade počuť detsky smiech. Už sa stromček ligoce, prajem krásne Vianoce!


Nech tichá hudba veselosti, Vám počas celých Vianoc znie,
nech ten rok nastávajúci Vám šťastie a lásku prinesie!


Letí k Tebe darček z neba, je v ňom všetko čo Ti treba: šťastie, láska, pokoj, neha, Ježiško ma rad aj Teba. Každú slzu kvapôčku premení Ti na vločku. Veselé Vianoce!


Vianoce lásky a pokoja, nech každú tvoju bolesť zahoja. V kruhu najbližších tešte sa spolu, až budete sadať k štedrému stolu.


Až zvony ohlásia príchod čarokrásnych Vianoc, zabudnite na všetky starosti a prežite ich v šťastí a radosti.


Veselé Vianoce chcem Vám priať, aby človek človeka mal stále rád, aby jeden druhému viac šťastia prial, aby tento Nový rok za to stál.


Krásne sviatky Vianočné, veselé cesty polnočné, pod stromčekom veľký dar, na Silvestra pekný bal. Na tom bale ľahký krok, potom šťastný Novy rok!


Láska je zvon z krehkej ocele, nech Vám zvoní šťastné a veselé. Nech Vám zvoní zvon lásky nielen v čase vianočnom, ale i po celý ďalší rok


Už sa blížia Vianoce, ten čas rýchlo letí. Na stromčeku sviečky svietia, šťastím žiaria deti. Starý rok už odchádza a nový ide za ním, nech Ti len radosť prináša


Najlepšie príbehy do vašich uší

Do Nového roku veľa splnených snov Ti prajem. Nech Tvoje srdce pre vernú lásku denne bije a šťastie na duši Ti radostne žije. Hm, a aké predsavzatie do nového roku si treba dať? .. No predsa aspoň 24 hodín denne sa milo usmievať


Veselého Silvestra chceme zaželať, aby mal človek človeka rád. Aby každý inému šťastie želal, aby Nový rok za to stál.


Všetko krásne v Novom roku, dobrých ľudí hneď po boku. Veľa šťastia, veľa zdravia, nech sa všetky plány daria.


Vinšujem vám Nový rok, aby ste mali šťastný krok, doma lásku, svornosť, a všetkého hojnosť.


Nech čerti od Vás smolu odnesú a choroby stratia Vašu adresu. Veľké príjmy, nízke dane a špásu tak primerane. Želá v Novom roku


V Novom roku prajem všetko, čo radosť vzbudí, prajem lásku, lebo spája ľudí, prajem priateľov, čo dokážu žiť, prajem milovať a milovaný byť.

Podočná maska Nano Eye Lift

Nech Ťa láska stále hreje, nech Ti nikdy smutno nie je. V Novom roku nech Ti zdravie dobre slúži, nech máš vždy to, po čom túžiš.


Aby si v celom Novom roku sedel v takom správnom vlaku, kde rušeň na roh hojnosti píska a cesta so šťastenou sa láska.


Sú slová, ktoré nikdy nepovieme, sú lásky, ktoré nezískame, sú chvíle, na ktoré spomíname a sú priatelia, na ktorých nezabúdame. Novoročný prípitok, nech vám je na úžitok


Silvestrovská noc, nech ma takú moc, že vykúzli zdravie, šťastie, na celučké ďalšie žitie.


 
obrázok

 

Napíšte a pošlite sem svoje vianočné priania

Poznáte aj Vy vhodné Vianočné alebo Novoročné prianie, ktoré nie je na stránke? Tak neváhajte a pošlite ich ako komentár.

Podprsenky miery
   
   

2 komentáre k “Vianočné a Novoročné vinše, priania a želania”

  1. Prichádza sviatočný čas, na ktorý sa dlho teší každý z nás. Vôňa koláčov vôkol sa rozlieha, Vianočnej nálade každý z nás podlieha. Zabudnime na smútok, zanechajme zvady,buďme k sebe milí, dobrí a majme sa radi. Prišiel čas Vianočný, zvonček tíško cinká, každému sa splní túžba, aspoň malilinká. Šťastné a veselé želajme si spolu, a potom spoločne k Štedrovečernému stolu.

    Odpovedať
  2. Na Vianoce sa všeličo želá, pekne ba i veľa. No ja Ti chcem so srdca len priať aby Ťa mal len každý rad.Veľa zdravia šťastíčka, vrúcne pusy na líčka, nech máš život ako sen užívaj si každý deň.
    A do nového roka čo ti priať, od starosti žiadne vrásky, užívaj si plno lásky, na každý deň kvôli srande aspoň jedno malé rande, nech máš život ako sen užívaj si každý deň.

    Odpovedať

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.