Darček a horoskop

Vhodný darček

Ako vybrať ten najvhodnejší darček? Tato otázka trápi väčšinu z nás. Všetci vieme aké je to zložité vy-brať vhodný darček ku každej príležitosti. Hľadáme rôzne tipy a rady na kúpu vhodného darčeka na narodeniny, meniny alebo k iným udalostiam.
Možno Vám pri výbere darčekov pomôže ak viete horoskop obdarovanej osoby.

Horoskop a výber darčeka

Vyberte ten správny darček podľa znamenia zverokruhu. Možno sa Vám to bude hodiť, keď budete váhať nad výberom darčekov pre príbuzných, známych alebo iných ľudí.

Horoskop a darček, obrázok k článku

Darčeky podľa horoskopu


Darčeky – znamenie BARAN 21.3. – 20.4.
Poteší ich akýkoľvek netradičný darček, dokážu oceniť originalitu. Väčšinou sú barani aktívne, hravé a športové typy. Preto im urobíte radosť športovým značkovým oblečením, športovým vybavením, doplnkovou výživou apod. Urobíte im radosť aj historickou knihou, románom, encyklopédiou či filmom.


Darčeky – znamenie BÝK 20.4. – 20.5.
Ľudia z tohto znamenia, radi žijú v estetickom prostredí – darujte im niečo pre zútulnenie domácnosti, stačí napr. pekný svietnik alebo váza, prípadne obraz. Veľkú radosť im urobíte kvalitnými a luxusnými darčekmi, ako sú značkové hodinky, drahé šperky, kozmetika alebo parfum.


Darčeky a horoskop – znamenie BLÍŽENCI 21.5 – 21.6
Veľmi zvedavé a komunikatívne znamenie, rozdvojená osobnosť, ktoré má rado knihy, cestovanie a prekvapenie. Sú nekľudní a neustále v pohybe, preto nemajú radi veľké a objemné darčeky. Blíženci sú zvedaví a zajíma ich všetko nové, prekvapíte ich, keď ich obdarujete niečím, čo ešte nepoznajú


Darčeky – znamenie RAK 22.6 – 22.7
Rodina a domov sú pre nich najdôležitejšie, sú nenároční čo sa darčekov týka. Pretože Raci sú aj citlivé duše, doplňte svoj dar nejakou maličkostí z lásky. Tiež ich potešíte akoukoľvek technickou vecou (strojček na holenie, mobilní telefón, hodinky, PC) alebo čímkoľvek pekným na seba.


Darčeky a horoskop – znamenie LEV 23.7 – 23.8
Levom urobí radosť všetko, čo je bombastické, mal by to byť hodnotný a luxusný darček. Ak nemáte dostatok peňazí na drahý darček, kúpte ženám nápadnou bižutériu a mužom kvalitné víno. Treba povedať, že niekedy ich dokáže nadchnúť aj spoločenská hra, puzzle, hlavolam alebo obyčajné plyšové zvieratko.


Darčeky – znamenie PANNA 24.8 – 23.9
Sú prakticky založený a neznesú doma žiadnou zbytočnosť, na ktorú sa usádza prach. Preto majú radi účelné darčeky. Často sa zaujímajú o zdravý životní štýl. Preto nepohrdnú darčekovým poukazom na kozmetiku, doplnkami výživy alebo masáž. Radi príjmu aj knihu či pristroj pre zlepšenie ich zdravia.


Darčeky – znamenie VÁHY 24.9 – 23.10
Veľmi ťažko sa rozhodujú a stále iba váhajú. Kúpte im vec, nad kúpou ktorej dlho váhajú, alebo im zorganizujte letnú či zimnú dovolenku. Váhy majú tiež zmysel pre estetiku aj umenie a preto ich potešíte hudobným cédéčkom, zbierkou básní alebo vkusným predmetom z keramiky či porcelánu.


Darčeky a horoskop – znamenie ŠKORPIÓN 24.10 – 22.11
Škorpioni sú veľmi vytrvalé a energické osoby, ktoré priťahujú tajomstvá, a uvítajú preto každú drobnosť, ktorá môže navodiť tajomnú atmosféru. Dokáže ich nadchnúť detektívka alebo mrazenie vyvolávajúci horor, či už v knižnej alebo filmovej podobe. Radosť im urobí aj poukaz na parašutistický výcvik alebo potápania v mori.

Obrázok horoskop strelec


Darčeky – znamenie STRELEC 23.11 – 21.12
Strelci majú radi exotiku a veľa ľudí okolo seba. Poteší ich napríklad kniha o filozofii alebo cestopis, prípadne turistické potreby. Radosť im urobíte aj zaujímavým a pekným poznávacím zájazdom či niečím praktickým, ako je košeľa, hodinky a iné.


Darčeky – znamenie KOZOROH 22.12 – 20.1
Pre Kozorožcov volte darčeky, kde sa spája užitočnosť s kvalitou. Sú šporovlivý a často kupujú najlacnejší druh tovaru, darujte im niečo, č by si sami nekúpili – pravú taliansku kávu, archívne víno, značkové oblečenie. Určite ocenia aj luxusnú značkovú peňaženku, kabelku alebo tašku.

obrázok horoskop vodnár


Darčeky a horoskop – znamenie VODNÁR 21.1 – 20.2
Väčšina vodnárov sa poteší, ak im darujete niečo zvláštne a neobvyklé. Vodnári bývajú nápadití a tvoriví, a uvítajú preto darčeky, ktoré si budú môcť dotvoriť sami. Ľudia v tomto znamení sa tiež dokážu potešiť všetkým elektronickým novinkám na trhu.


Darčeky – znamenie RYBY 21.2 – 20.3
Ľudia narodení v tomto znamení bývajú dosť veľký „snílkovia“ a neradi si pripúšťajú každodennú realitu a preto im urobí radosť všetko, čo je nejako spojené s romantikou. Nič nepokazí ani darček v podobě prírodnej kozmetiky, alebo sveter či župan.

1 komentár k “Darček a horoskop”

  1. Veľmi pekny clanok. Inšpirácie neni nikdy malo. Mňa sa hrozne páčil darcek numerologicky rozbor méhu dátumu narodenia, bolo to prijemné čitanie. Je to taký darček, kteorý nikoho neurazí. Som znamenia Ryby a stále nad niečím váham. Mňa ho robil osobne pani Homéra. Môžem len odporucit.

Nie je možné pridávať komentáre.